afa klamath alga

AFA Klamath i jej właściwości

Prozdrowotne właściwości mikroalg znane są każdemu, kto bardziej interesuje się tematem prowadzenia zdrowego stylu życia i uważania na swoją dietę. AFA Klamath, bo tak nazywa się jedna z najpopularniej spożywanych alg na świecie, to roślina niezwykła, stanowiąca przydatne narzędzie w walce o zdrowie i dobre samopoczucie.

Jak pokazują badania, spożywanie algi może przyczynić się do zmniejszenia ryzyka zachorowania na wiele różnych chorób, uznawanych dzisiaj za prawdziwe bolączki: artretyzm, ADHD czy Alzheimer to jedynie kilka z niewielu przykładów. Wysoki poziom przyswajalności algi bierze się z tego, że jest ona w pełni naturalnym suplementem diety, w przeciwieństwie do tak wielu specyfików znajdujących się na półkach sklepów i aptek. Cenne informacje, które dotyczą AFA Klamath znajdziemy na www.afaklamath.pl.

Właściwości, jakie posiada AFA Klamath

AFA Klamath posiada silne działanie detoksykujące. Przyczynia się do utrzymania równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie, a do tego, jako antyoksydant chroni przed powstawaniem nowotworów. Usuwa z naszego organizmu toksyny, a także metale ciężkie, takie jak ołów i rtęć.

Wpływa również na nasza psychikę, jako że zawiera związek nazywany fenyloetyloaminą. Jest to związek wytwarzany przez nasz mózg na przykład w okresie zakochania. Oprócz tego, jako suplementy diety, mikroalgi sprzyjają powstawaniu i wchłanianiu dopaminy przez nasz organizm. Innymi słowy – dbają o nasze ciało i umysł jednocześnie.

AFA działa również w widocznie korzystny sposób na wygląd naszego ciała. Jako bogate źródło witaminy A i E stanowi odpowiednią suplementację dla osób, dbających o zdrowy wygląd skóry i paznokci. To również dobra suplementacja dla wszystkich, którzy borykają się z problemem niedoboru witamin z grupy B, szczególnie witaminy B12.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *