oprawa aluminiowa

Aluminiowa oprawa obrazu

Wiele osób posiadających obrazy lub pragnących włożyć zdjęcie, fotogramie, dzieło sztuki w ramę może skorzystać z bogatej oferty dostępnych na polskim rynku ram. W zależności od potrzeb istnieje możliwość zakupu ramy aluminiowej.

Jest ona stosowana powszechnie dzięki czemu dostępna jest w wielu sklepach takich jak Castorama i Obi. Warto wiedzieć, że ramy aluminiowe są relatywnie tanie pośród ram dostępnych na rynku. Szeroka oferta ram dostępna jest również za pomocą różnego rodzaju stron i portali internetowych. Ramy obrazu są bardzo istotne szczególnie dla osób przykładających uwagę do szczegółów. Niewątpliwą zaletą ram aluminiowych jest niska cena oraz mała waga dzięki czemu można ją zamontować praktycznie w dowolnym miejscu.

Na polskim rynku dostępne są również profesjonalne firmy trudniące się oprawą obrazów. W mieście Kraków przedsiębiorstwo takie znajduje się przy ul. Starowiślnej. W zależności od potrzeb oraz konkretnych wymiarów obrazu dobrać można indywidualnie i na własne potrzeby bardzo zindywidualizowany projekt ram. Szeroki wybór oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że oprawa obrazów w takim przedsiębiorstwie jest bardzo atrakcyjna. Jednym z minusów korzystania z takich usług w porównaniu do ramy aluminiowej jest wysoka cena indywidualnej ramy. Rozwiązania te jednak są często stosowane szczególnie w momencie gdy możliwa obraz posiada wysoką wartość ekonomiczną dla klienta. Oprawa obrazów jest często stosowana dla zabezpieczenia obrazu przed uszkodzeniem. Ramy aluminiowe dostępne są online oraz stacjonarnie natomiast aby oprawić obraz należy udać się do określonego punku opraw obrazu osobiście.

Ramę aluminiową można otrzymać od ręki natomiast usługa oprawienia obrazu może trwać nawet kilka tygodni w zależności od konkretnego przypadku. Należy też pamiętać, że koszt oprawy średniej wielkości obrazu wynosi kilkaset złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *