buttony promujące działalność

Buttony jako reklama

Gdy nasze firma bierze udział w organizowaniu jakiejś imprezy, warto pomyśleć o marketingu. Możemy rozdawać koszulki, długopisy czy notesy a także buttony reklamowe. Choć powierzchnia reklamowa jest niewielka, to takie przedmioty cieszą się sporym zainteresowaniem.

Długopisy czy buttony są niewielką, ale bardzo miłą pamiątką. Z naszej strony, za przypinkami przemawia niski koszt ich wytworzenia, łatwość magazynowania oraz trwałość. Nie trzeba zajmować się ich rozmiarem jak to ma miejsce w przypadku koszulek reklamowych. Jeszcze łatwiejsza jest sytuacja, gdy swoje produkty lub usługi kierujemy wprost do młodzieży. Ta grupa społeczna na pewno nie będzie miała nic przeciwko noszeniom przypinek na przykład na plecakach.

Buttony najczęściej są rozdawane na imprezach sportowych czy kulturalnych gdzie może zareklamować się sponsor. Czasem organizator na przykład jednostka samorządu terytorialnego czy klub sportowy wymaga by przypinki reklamowe były zgodne z logo imprezy. Dlatego też, mimo że współfinansujemy taką imprezę warto wszystko uzgodnić z organizatorem. Wycofanie się ze sponsoringu z powodu błahostki takiej jak nieuzgodnione logo na buttonie może wywołać nieprzychylną reakcję w lokalnych mediach. Z kolei dzięki obecnemu szybkiemu przepływowi informacji, nieprzychylna wiadomość może rozlać się po całym kraju, a taka sytuacja z kolei może się przyczynić do odpływu klientów – a przecież na pewno o to nam nie chodzi.

Jak widać buttony to bardzo dobra strategia promocji firmy, przy równoczesnym niedużym nakładzie finansowym.

Zamów wysokiej jakości buttony na: http://buttonfly.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *