cukierki z nadrukiem na ślub

Cukierki z nadrukiem i nie tylko na ślub!

Czy zadajecie sobie to pytanie, podczas planowania ceremonii  ślubnej – „Jak sprawić by to był wyjątkowy dzień?”. Na pewno każde z was chciałoby aby był to naprawdę niezapomniany dzień. Zwłaszcza, jeżeli zdajecie sobie sprawę, że nic was nie ogrzewnicza, możecie przysłowiowo poszaleć. W końcu czego nie robi się dla osiągnięcia własnego szczęścia! Oto pięć sposobów na to, aby wasza ceremonia ślubna oraz wesel był jeszcze piękniejsze!

Motylki

Każdy z nas wie jak pięknie i powabnie wyglądają motyle. Te jedne z najpiękniejszych owadów, cieszą oko kazdego człowieka. Idealnie będą się one prezentować podczas wyjścia pary młodej, kiedy wypuszczone rozpłyną się w każdym kierunku. Nie dość że stanowić będą idealną ozdobę zdjęć, to jeszcze długo będą je pamiętać wszyscy goście.

Cukierki z nadrukiem

Tak, dla niektórych może być to zaskoczenie, ale cukierki z nadrukiem idealnie nadawać się będą na ceremonię ślubną. Mnogość dostępnych wzorów lub dopasowanie własnego, będą idealną ozdobą weselnego stołu. Z doświadczenia wiadomo, że cukierki weselne zazwyczaj bardzo szybko zjadane są przez gości weselnych 🙂

Taniec na obłoku

Jeżeli ktoś z was oglądał popularne show telewizyjne, gdzie znana osobistość tańczyła z profesjonalnym tancerzem, to pewnie niejednokrotnie tańczyli oni na parkiecie wypełnionym białym dymem. W rzeczywistości jest to tylko para wodna, która szybko znika w powietrzu. Na ślubie może ona jednak wyglądać bajecznie, podczas pierwszego tańca pary młodej.

Bańki mydlane

Te kolorowe kulki wypełnione powietrzem pięknie prezentują się podczas wyjścia pary młodej z kościoła. Dla fotografa, wypuszczone w powietrze bańki ślubne to okazja do zrobienia ciekawych zdjęć, które są pamiątka z każdej ceremonii.

Gołębie

Odwieczny symbol miłości dwojga ludzi, będą zwieńczeniem wyjścia pary młodej z kościoła. Wypuszczone z rak, przez świeżo upieczonych małżonków, stanowić będą niezwykle romantyczny gest. Przy organizacji tej rozrywki, można wziąć pod uwagę wypuszczenie nie tylko dwóch ale nawet 6 pięknych, białych ptaków. Zależy to jedynie od fantazji państwa młodych oraz ich upodobań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *