krówki ślubne

Czego nie może zabraknąć na weselu?

Wesele to trudny moment dla nowożeńców, bo są w centrum uwagi. Zebrani goście komentują ich wygląd, ubiór czy zachowanie. Młoda para kompletnie tego nie zauważa, bo musi zadbać o to, by zebranym niczego nie zabrakło. Pięknie udekorowana sala, balony, alkohol czy ślubny tort, to tylko część rzeczy, jakie muszą być na ślubie.

Druga może jeszcze ważniejsza to zespół muzyczny i menu. Bez gorących dań, smacznych deserów czy tańca pana młodego z panną młodą trudno wyobrazić sobie wesele. W końcu jest po to, by wszyscy mogli się zrelaksować i świetnie bawić. Temu przecież służą, te wszystkie konkursy organizowane przez DJ-a. Nagrodą jest zazwyczaj taniec z druhną bądź drużbą.

Sprawa rozlokowania gości też stanowi spore wyzwanie. Najlepiej, żeby obok siebie siedziały osoby, które się znają i są w podobnym wieku. Jednak nie jest to zawsze możliwe, toteż często zdarza się, iż goście weselni poznają się dopiero podczas przyjęcia weselnego. Wiadomo także, że na weselu oprócz dorosłych są także dzieci. Im również trzeba zapewnić, jakąś rozrywkę. I właśnie nad tym powinien czuwać zespół muzyczny. Dzieci jak wiadomo, uwielbiają śpiewać i tańczyć. Trzeba im tylko zapewnić odpowiednie warunki, a wtedy radosnym pląsom, przeróżnym wygibasom i śmiechom nie ma końca. Zresztą im więcej dzieci uczestniczy w zabawie, tym lepiej. Dobrze byłoby też zapewnić im słodkie upominki. One lubią wszelkie czekolady, ciastka czy owoce. Mogą być też krówki z nadrukiem, jako pamiątka ze ślubu.

Menu dla dzieci powinno też zabierać więcej zup i sałatek, bo one są łatwiejsze do strawienia. Oczywiście reszta gości też może ich spróbować, ale dla nich lista dań jest o wiele dłuższa. Po obiedzie przewidziany jest również słodki deser. Mogą to być lody, krówki ślubne, galaretki czy budynie. Wszystko zależy od indywidualnych gustów weselników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *