Czy Mazury są wymarzonym miejscem na ślub?

Ślub to niezwykła uroczystość. Zasługuje na to by uczynić ją jak najbardziej wyjątkową i nie zapomnianą. Mazury na pewno dorównują swym pięknem do wzniosłości tego wydarzenia. Po za tym liczne hotele jakie się tu znajdują zadbały o to aby panowały w nich doskonałe warunki do przyjęć weselnych . Czym przyciągają?

Pierwsze co nas uderza to sale weselne – piękne, o misternie udekorowanych i gustownie urządzonych wnętrzach. Możesz nawet wybrać te, które mieszczą się w pałacykach, zamkach i dworkach. Jednym z nich jest Hotel Krasicki, Hotel Zamek Ryn, Księżycowy Dworek lub Pałac i Folwark Galiny. W tym ostatnim masz możliwość spędzenia wesela w plenerze w angielskim parku lub w oranżerii z widokiem na stawy i wodospad. Z kolei w Hotelu Krasickim możesz wyruszyć w powitalny rejs gondolą i pojechać do ślubu 40-letnią limuzyną. Natomiast w Zamku Ryn możesz w prezencie spędzić pierwszą noc poślubną w luksusowym apartamencie. Takowych atrakcji jest jednak o wiele więcej, najczęściej tu spotykaną jest przejazd młodożeńców bryczką.

Mazurami na pewno zainteresują się te osoby, które marzą o ślubie w plenerze. Jednym z wariantów jest wzięcie ślubu na świeżym powietrzu przed urzędnikiem stanu cywilnego w niesamowitej scenerii parku krajobrazowego na terenie Dworu Kaliszki bądź na środku jeziora w chińskiej altanie gdzie ugości cię Hotel Młyn Klekotki. W tym hotelu goście jak i para młodych mogą obejrzeć pokaz pieśni i tańców mazurskich

Oczywiście hotele mazurskie, jak na przykład Mazurski Raj, wesela na Mazurach organizują w sposób bardzo zorganizowany. Zapewniają profesjonalną obsługę kelnerską, fotografa, oprawę muzyczną, oświetlenie z nagłośnieniem i doświadczonego szefa kuchni inspirującego się tutejszą staropolską kuchnią .Nie ulega wątpliwości że na Mazurach można spędzić nietuzinkowe i magiczne wesela w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *