cukierki z nadrukiem

Dlaczego warto zamawiać cukierki z nadrukiem?

Słodycze jako forma reklamy? Coś słodkiego do przekazania potencjalnym klientom? Nie tylko z okazji targów, spotkań biznesowych ale po prostu kiedy odwiedzają oni siedzibę firmy? Oczywiście to znakomity pomysł, różnego rodzaju cukierki z nadrukiem firmowego logo, nazwą firmy. Zamówienie również czekolad i innego rodzaju produktów spożywczych niesie ze sobą wiele korzyści. Warto więc wiedzieć dlaczego warto zamówić taki rodzaj produktów promocyjnych i jak to zrobić mądrze, dobrze.

Bo jak wiadomo, źle przygotowany gadżet reklamowy ma odwrotne działanie od zamierzonego, staje się po prostu antyreklamą. Przede wszystkim należy sobie zdać sprawę, że zamówienie cukierków z nadrukiem będzie doskonałym wyborem. Łakocie lubią przecież nie tylko dzieci. Praktycznie większość ludzi ma problemy aby odmówić sobie przyjemności zjedzenia choćby przepysznej krówki. Dodając do tego estetycznie zaprojektowane i przygotowane opakowanie, mowa o wszystkim co najlepsze. Ale można i przecież zdecydować się na coś więcej.

Zamówić dedykowane pudełka, opakowania i po prostu wręczać swoim gościom, klientom jako drobny upominek. To zdecydowanie lepszy pomysł niż zestaw długopisów z logo firmowym. Na pewno będzie to mile odbierany gest przez obdarowanych.
Ile to wszystko może kosztować? Tak naprawdę nie należy obawiać się gigantycznych kosztów związanych z zamówieniem większej ilości cukierków z nadrukiem czy też innych słodyczy. Średnio realizacja dobrej jakości słodyczy i opakowanie ich wynosi kilkadziesiąt złotych za kilogram. Są to zatem ceny w zasięgu praktycznie każdej firmy, która poszukuje czegoś oryginalnego jako drobne upominki dla klientów firmy.

Zobacz też: Cukierki z nadrukiem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *