Drewniane zegarki w modzie

Każdy z nas stara się ubierać modnie, zgodnie z trendami. Czasem jednak nie mamy pomysłu, by ożywić nasz codzienny strój, dobrym pomysłem są wszelkie dodatki. Biżuteria, paski, torebki mogą zdziałać wiele i wprowadzić coś nowego do danej stylizacji. Wiele osób poszukuje ciekawych rozwiązań, kierują się przy tym wyglądem zegarka, jego funkcjonalnością czy ceną. Produkty z drewna stają się coraz bardziej chodliwe.

Zegarek drewniany plantwear (https://plantwear.pl/kategoria/zegarki/) to bardzo ciekawa propozycja. Koperta wykonana jest z drewna, pasek z recyklingu. Niewątpliwie są to produkty ekologiczne. Można wybierać w rodzaju drewna. Firma oferuje koperty wykonane w hebanie, dębie, klonie, w przeróżnych kształtach. Można zamówić sobie zegarek z grawerem. Zegarki te bardzo ciekawie się prezentują, są estetycznie wykonane, dopracowany jest każdy szczegół. W sklepie internetowym Plantwear można zakupić zegarki na rękę męskie i nie tylko. Panie znajdą również coś dla siebie. Sklep oferuje również okulary z drewnianą obudową.

drewniany16

Zegarki polskie są bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem – występują w przeróżnych postaciach, wykonane z różnych surowców, np. z metali szlachetnych: platyny, złota, srebra, stali, mosiądzu czy tytanu. Mogą być umieszczone na zwykłym pasku lub bransolecie. Oprócz metali, jako surowiec, z którego wykonane są zegarki to: kauczuk, plastik, karbon, drewno czy ceramika. Pomysłów jest wiele. Im bardziej niecodzienny produkt, tym bardziej atrakcyjny dla potencjalnych nabywców. Tradycyjna koperta zegarka jest zazwyczaj owalna, może też przybierać kształty: poduszki, elipsy, sześciokąta, prostokąta czy ośmiokąta. W dobrych zegarkach założone są szkła mineralne lub szafirowe, w tych tańszych jest to zazwyczaj szkiełko z plastiku lub pleksi.

drewniany5

Paski zazwyczaj są skórzane, są wytrzymałe i mają dłuższy czas użytkowania i mogą być również wykonane z tworzyw sztucznych czy materiałów. Popularne są również taśmy nylonowe, kojarzone często ze stylem militarnym. W zegarkach sportowych, często wykorzystywane są paski silikonowe czy kauczukowe, są one bowiem odporne na wilgoć. Istotną sprawą jest również odpowiedni mechanizm, można wyróżnić zegarek mechaniczny i kwarcowy.

Zegarek kwarcowy jest bardziej odporny na wstrząsy czy upadki, jest dużo lżejszy i tańszy w naprawie. Zegarek mechaniczny jest droższy, bardziej klasyczny. Odpowiedni zegarek ubieramy do naszego ubioru, jeśli jest to strój elegancki, to zegarek również musi być na poziomie. Jeśli uprawiamy sport, to zegarek z kauczuku czy silikonu będzie idealny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *