sukienki dla druhen

Druhna w dniu ślubu

W dniu ślubu kreacja Panny Młodej powinna przyciągać uwagę wszystkich gości. Przyszłe żony czasem jeszcze przed oświadczynami mają już wybraną wymarzoną suknię, a w trakcie przygotowań do wesela spędzają długie godziny na poprawkach. W końcu strój na ten wyjątkowy dzień musi wyglądać perfekcyjnie i być idealnie dopasowany do figury Panny Młodej. Nie mniej istotne są jednak sukienki dla druhen. Przyjaciółki, które otaczają Pannę Młodą w dniu jej ślubu również powinny wyglądać nieskazitelnie.

Modnym trendem jest to, aby wszystkie suknie dla druhen były identyczne. Na pewno wygląda to bardzo elegancko i ciekawie prezentuje się na zdjęciach. Należy jednak pamiętać, że nie każdy fason będzie odpowiedni dla figury każdej z druhen. To rozwiązanie sprawdzi się więc tylko wtedy, gdy wszystkie druhny mają podobną budowę.

Innym pomysłem jest wybór strojów, które będą miały różny fason, w zależności od preferencji danej druhny, lecz wszystkie będą utrzymane w podobnej kolorystyce. Ciekawy efekt można osiągnąć przez wybór sukienek, w jednym kolorze, lecz w różnym jego natężeniu – na przykład od błękitu, przez niebieski, do ciemnego granatu.

Niektóre Panny Młode uważają jednak, że wybieranie konkretnych sukienek dla druhen to przesada i zostawiają wybór swoim przyjaciółkom. Mamy wtedy do czynienia z zupełną mieszanką wzorów i kolorów. To ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza wtedy, gdy każda z druhen ma swój własny, niepowtarzalny styl.

Wybór koloru sukienki dla druhny to również problematyczna kwestia. Bardzo często wybierane są pastelowe odcienie, pudrowe róże, błękity, ale też mocne, wyraziste granaty. Popularnością cieszą się również odcienie beżu i kolor kremowy. Odważne panie decydują się również na biel. To dość kontrowersyjny temat. Niektórzy sądzą bowiem, że biel powinna być zarezerwowana dla Panny Młodej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *