poker bonusy

Gdzie szukać promocji pokerowych?

Do gry w pokera internetowego zawsze potrzebne są nam pieniądze. Nie musi to być wielka kwota, bo stawki zakładów zaczynają się już od kilku centów, wtedy jednak i nasze ewentualne wygrane nie należą do przesadnie wysokich. Chcąc zawalczyć o dużą pulę musimy dysponować odpowiednim bankrollem, co oznacza wyższe wpłaty na konto. A jeśli nas na to nie stać? Pozostają jeszcze bonusy dla graczy.

Najczęściej spotykaną formą promocji w poker-roomach jest powiększanie wartości konta o określoną sumę. Tego typu promocje pokerowe znajdziemy praktycznie w każdym serwisie, oferty różnią się jedynie wartością bonusu. Przykładowo, wpłacając na swoje konto 20 euro możemy dostać w prezencie drugie tyle i w efekcie na obstawianie zakładów mamy już 40 euro.

Bonusów i akcji promocyjnych można szukać bezpośrednio na stronach konkretnych poker-roomów. Informacje o darmowych żetonach znajdują się zwykle na stronach startowych lub w zakładce „promocje”, użytkownicy danych serwisów mogą też zamówić newslettery informujące o aktualnych promocjach dla swoich graczy. W sieci znajdziemy także specjalne portale zajmujące się tematyką pokerową, które prowadzą rankingi bonusów i na bieżąco podają wiadomości o organizowanych akcjach promocyjnych na różnych serwisach.

Warto przy tym pamiętać, że skorzystanie z bonusu najczęściej równoznaczne jest z założeniem konta na konkretnym serwisie. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie by zarejestrować się na wielu stronach, na dłuższą metę jednak może to być uciążliwe. Dobre serwisy bez przerwy oferują jakieś promocje, dlatego lepszym wyjściem może się okazać rejestracja tylko na jednym portalu i udział w jednej, dobrze zorganizowanej akcji, choć nie brak i zwolenników „polowania” na bonusy od różnych operatorów.

Każdemu kto chciałby skorzystać z bardzo fajnego bonusa pokerowego radzimy zajrzeć na stronę internetową: 888pokerbonusy.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *