Homelike – Skandynawia w Twoim domu

Urządzenie przestrzeni mieszkalnej nigdy nie należało do zadań prostych. Homelike jest marką skupiającą na sobie uwagę wielu nowatorsko myślących klientów, szczególnie zainteresowanych stylistyką modern/new style, ale przy tym poszukujących delikatnej nuty stylizacji skandynawskiej.


Homelike w sposób idealny łączy pojęcia estetyki i funkcjonalności. To styl prosty, który cechuje artyzm naturalności, ekologia, a przy tym skromność. Wszystko to – wbrew pozorom – stwarza wrażenie podróży w czasie. Jednocześnie mamy do czynienia z delikatną, zawsze modną bielą i ponadczasowym drewnem, a także wikliną, jutą czy lnem. Aranżacje całych pomieszczeń, lecz również design pojedynczych sztuk meblowych wpasowują się idealnie w pojęcie stylizacji skandynawskiej połączonej z aranżacją modern. Styl ten napędza w świecie meblowym Homelike gra światła.

skan7

Jasne odcienie świetnie współgrają z przestrzeniami mocno nastawionymi na wpadanie naturalnego światła słonecznego. Duże okna w połączeniu ze stylizacją skandynawską dają niesamowite pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Przy tym znaczenie ma również oczywiście najwyższa jakość i komfort użytkowania artykułów Homelike – jak sama nazwa marki wskazuje. Katalogi przedstawiają gotowe aranżacje, które dysponują w swoim asortymencie wszelakimi mieszaninami, zawsze dającymi efekt szlachetnych wnętrz. Chłodna atmosfera pomieszczeń nie zabija jednak efektu wnętrz przytulnych.

Mimo że stylizacje skandynawskie bazują na zimnym i surowym klimacie, bo długie zimy i brak słońca musiały odegrać tutaj znaczącą rolę, to jednak twórcy postarali się o znalezienie złotego środka; aby nadać pomieszczeniom ciepła, dominującymi docinaniami stały się pastele. Funkcjonalność rozwiązań i jasna kolorystyka jest powodem do ujmującego zachwytu, warto więc bliżej przyjrzeć się oferowanym propozycjom pełnych pomieszczeń.

skan8
Jednak jeśli mamy do czynienia z gotową już przestrzenią, to warto zapoznać się z ofertą stricte dekoracyjną. Pojedyncze sztuki meblowe oferowane przez sklep również utrzymane są w klimacie skandynawskim; regały Homelike i stołki Homelike (http://www.mebelio.pl/hokery) idealnie wpasują się w każde wnętrze, tak samo drewniane biurko Homelike wpasuje się w tło meblościanki prezentującej niekoniecznie stricte skandynawski design.

Urozmaicony, pełny asortyment sklepu daje możliwość na stworzenie przestrzeni elegackiej, w wyszukanym i delikatnym stylu promującym minimalizm. Sprawdzi się w biurze, w kuchni czy w sypialni. Katalogi Homelike prezentują szeroki wachlarz możliwości – meble, oświetlenie, niebanalne dekoracje, a także tekstylia i akcesoria kuchenne i inne. Bogaty asortyment wypełni dekoracjami gotową już przestrzeń mieszkalną lub zbuduje ją od nowa, spełniając idealnie wszystkie wymagania najwybredniejszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *