Homelike – Skandynawia w Twoim domu

Urządzenie przestrzeni mieszkalnej nigdy nie należało do zadań prostych. Homelike jest marką skupiającą na sobie uwagę wielu nowatorsko myślących klientów, szczególnie zainteresowanych stylistyką modern/new style, ale przy tym poszukujących delikatnej nuty stylizacji skandynawskiej.


Homelike w sposób idealny łączy pojęcia estetyki i funkcjonalności. To styl prosty, który cechuje artyzm naturalności, ekologia, a przy tym skromność. Wszystko to – wbrew pozorom – stwarza wrażenie podróży w czasie. Jednocześnie mamy do czynienia z delikatną, zawsze modną bielą i ponadczasowym drewnem, a także wikliną, jutą czy lnem. Aranżacje całych pomieszczeń, lecz również design pojedynczych sztuk meblowych wpasowują się idealnie w pojęcie stylizacji skandynawskiej połączonej z aranżacją modern. Styl ten napędza w świecie meblowym Homelike gra światła.

skan7

Jasne odcienie świetnie współgrają z przestrzeniami mocno nastawionymi na wpadanie naturalnego światła słonecznego. Duże okna w połączeniu ze stylizacją skandynawską dają niesamowite pole do popisu, jeśli chodzi o aranżację wnętrz. Przy tym znaczenie ma również oczywiście najwyższa jakość i komfort użytkowania artykułów Homelike – jak sama nazwa marki wskazuje. Katalogi przedstawiają gotowe aranżacje, które dysponują w swoim asortymencie wszelakimi mieszaninami, zawsze dającymi efekt szlachetnych wnętrz. Chłodna atmosfera pomieszczeń nie zabija jednak efektu wnętrz przytulnych.

Mimo że stylizacje skandynawskie bazują na zimnym i surowym klimacie, bo długie zimy i brak słońca musiały odegrać tutaj znaczącą rolę, to jednak twórcy postarali się o znalezienie złotego środka; aby nadać pomieszczeniom ciepła, dominującymi docinaniami stały się pastele. Funkcjonalność rozwiązań i jasna kolorystyka jest powodem do ujmującego zachwytu, warto więc bliżej przyjrzeć się oferowanym propozycjom pełnych pomieszczeń.

skan8
Jednak jeśli mamy do czynienia z gotową już przestrzenią, to warto zapoznać się z ofertą stricte dekoracyjną. Pojedyncze sztuki meblowe oferowane przez sklep również utrzymane są w klimacie skandynawskim; regały Homelike i stołki Homelike (http://www.mebelio.pl/hokery) idealnie wpasują się w każde wnętrze, tak samo drewniane biurko Homelike wpasuje się w tło meblościanki prezentującej niekoniecznie stricte skandynawski design.

Urozmaicony, pełny asortyment sklepu daje możliwość na stworzenie przestrzeni elegackiej, w wyszukanym i delikatnym stylu promującym minimalizm. Sprawdzi się w biurze, w kuchni czy w sypialni. Katalogi Homelike prezentują szeroki wachlarz możliwości – meble, oświetlenie, niebanalne dekoracje, a także tekstylia i akcesoria kuchenne i inne. Bogaty asortyment wypełni dekoracjami gotową już przestrzeń mieszkalną lub zbuduje ją od nowa, spełniając idealnie wszystkie wymagania najwybredniejszych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *