Ile kosztuje zielona kawa?

Na polskim rynku w ostatnim czasie zrobiło się bardzo głośno o zielonej kawie. Przez wielu nazywana cudownym środkiem, ponieważ poprzez jej stosowanie możemy zmniejszyć masę ciała, utrzymać optymalny poziom glukozy we krwi czy polepszyć nasze samopoczucie. Green Coffee nie powoduje żadnych skutków ubocznych i jest rekomendowana przez lekarzy i dietetyków.

Zieloną kawę możemy kupić w postaci niezmielonych ziaren oraz tabletek. Jeśli chodzi o tę drugą postać, to bardzo popularny jest produkt firmy Aliness. Więcej przeczytamy na www.aliness.pl. Zielona kawa zdrowszą odmianą napojów pobudzających. Najłatwiejszym sposobem na zdobycie Green Coffee jest jej zakup przez Internet. Najtańsza opcja, która ma starczyć na osiemnaście dni kosztuje około czterdziestu złotych. Im dłuższy czas kuracji zieloną kawą, tym cena wzrasta. Możemy ją znaleźć również w herbaciarniach – w formie owoców kawowca czy w sklepach zielarskich – w formie ekstraktu z zielonej kawy.

Mimo że, ten cudowny środek potrafi zdziałać cuda, powinnyśmy sami zadbać o swoje zdrowie. Odżywiajmy się zdrowo oraz ćwiczmy. Wystarczy trzydzieści minut dziennie, aby poprawić naszą kondycję.

Jak działa zielona kawa:

  • redukuje objawy zmęczenia;
  • zwiększa aktywność przeciwutleniaczy;
  • zmniejszenie się cellulitu u pań;
  • obniża ryzyko wystąpienia kamieni żółciowych u mężczyzn;
  • poprawia zdolność organizmu do spalania tłuszczu zgromadzonego w wątrobie;
  • zmniejsza ryzyko powstawania wylewów krwi do mózgu;
  • korzystnie wpływa na utratę wagi;
  • chroni błony komórkowe i osocze przed działaniem wolnych rodników.

To nie są informacje wyssane z palca. Zielona kawa została poddana wielu różnorakim badaniem w celu potwierdzenia jej działania. Jej niezmielone ziarna są bogate w kwas chlorogenowy, czyli w naturalny polifenol, antyoksydant i kwas organiczny, który ogranicza wchłanianie cukrów, przez co nasz organizm wykorzystuje zgromadzone w tkankach zapasy tłuszczu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *