karty poker

Jak wybrać najlepszą promocję pokerową?

Serwisy pokerowe prześcigają się w ofertach promocyjnych, dzięki czemu każdy gracz może znaleźć dla siebie coś interesującego. Oczywiście, nie wszystkie promocje dają graczom takie korzyści, jakich się oni spodziewają, dlatego zawsze należy dokładnie sprawdzić warunki oferty.

Jeśli jesteśmy nowym graczem, najbardziej interesujące będą dla nas bonusy powitalne. Ale uwaga – patrzymy nie tylko na wysokość bonusu, ale przede wszystkim na to, w jaki sposób musimy nim obrócić. Bonus nie oznacza bowiem pieniędzy, które możemy sobie wypłacić, a po prostu zwiększenie bankrolla, czyli sumy pieniędzy przeznaczonej do obstawiania zakładów. Każdy serwis wymaga od gracza, by pieniądze z bonusu zostały postawione określoną ilość razy i dopiero po jego wyrobieniu wygrane pieniądze należą do nas. Zasada jest więc prosta – im mniej razy należy bonus obrócić, tym lepsze warunki dla gracza. Bonusy oferowane są również graczom z dłuższym stażem. Dodatkowe pieniądze na zakłady otrzymujemy wtedy po każdym doładowaniu swojego konta albo w ramach programu lojalnościowego.

Promocje pokerowe obejmują także turnieje. W tym przypadku w ramach promocji możemy przystąpić do rozgrywek bez uiszczania wpisowego bądź też wygrana w darmowym turnieju zapewni nam udział w zawodach wyższej rangi. Turnieje bez wpisowego nazywane są freerollami i każdego dnia odbywa się co najmniej kilkanaście takich zawodów. Udział w nich może wziąć każdy, kto zdąży się zarejestrować w wyznaczonym terminie. Warto wybierać freerolle organizowane przez renomowane serwisy, ponieważ oferują one najlepsze warunki i najwyższe wygrane. Niektóre turnieje łączą się z promocjami w innych rozgrywkach, np. możliwością darmowego obstawiania zakładów sportowych.

Jeżeli chcecie skorzystać z bardzo fajnego bonusu pokerowego polecamy Wam serdecznie odwiedzić stronę stargamesbonusy.pl. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *