jak-najlepiej-ozdobic-sale-weselne

Mało czasu a ślub tuż tuż?

Jak przygotować sale weselne na twoją uroczystość? Widziałam wiele pomysłów na ozdobienie sali. Zaczynając poprzez blogi, różne grypy, w których umieszczają zdjęcia, poprzez telewizję. Ostatnio właśnie natknęłam się na serial, w którym para młoda dosłownie 3-4 dni przed ślubem i weselem wybierała salę, a sukienka była przymierzana pierwszy raz przez pannę młodą. Sala weselna natomiast ozdabiana w ostatniej chwili. Nie wyobrażam sobie, że z czymś tak ważnym i uroczystym można zwlekać tak długo.

Jeśli jednak jesteś w podobnej sytuacji mam kilka wskazówek dla Ciebie, jak ozdobić sale weselne Legionowo, które wyciągnęłam na podstawie tego serialu.

1. Wygląd sali powinien odzwierciedlać elementy z zaproszenia.
Jeśli chcesz mieć dobrze wyglądającą salę weselną, wybierz przewodni motyw, głównie którym kierowałaś się podczas pisania zaproszenia. Jest to istotna kwestia, na którą ludzie zwracają uwagę.
2. Wybierz raczej mało rzucające się w oczy elementy i kolory.
Wybieranie klasyków zawsze jest modne i stylowe.
3. Na stołach wystarczy jedna ozdoba.
Skup się na centrum. Zbyt dużo rzeczy na stole może przeszkadzać twoim gościom. Jeden główny element jak wazon z kwiatami wystarczy na stół.
4. Warto zadbać również o to wystrój sali gdzie odbywa się cała ceremonia. Ozdoby przy wejściu, którym się będziesz przemierzać powinny nawiązywać do ozdób z sali weselnej.

Słyszałam również, że ostatnio modny stał się biały dywan prowadzący do ołtarza. Nie jest to mus i wszystko zależy od tego, z czym się będziesz lepiej czuła. To tylko kilka rad, choć z pewnością mogłabym wymieniać ich jeszcze trochę. Mam nadzieje, że rozwiałam trochę Twoich wątpliwości. Pamiętaj jednak, że w całej tej bieganinie najważniejsze jest to, że się kochacie i przysięgacie sobie miłość. Twój stres o wszystkie detale nic nie pomoże, warto więc byś się zrelaksowała też w jakiś dzień przed całym wielkim zdarzeniem. Podzieli się swoimi radami w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *