Nowoczesne zabiegi kosmetyczne

Kiedyś tylko nieliczne kobiety wyglądały korzystnie po pięćdziesiątym roku życia. Większość przedstawicielek płci pięknej nie mogła skorzystać z drogim kremów ujędrniających, maseczek z alg i błota morskiego oraz masaży relaksacyjnych. Po prostu takie specyfiki oraz zabiegi kosztowały krocie, a dodatkowo nie były one zbyt popularne w kraju, więc cieszyły się nimi tylko gwiazdy.

Szczęśliwie dzisiaj każda kobieta po przekroczeniu trzydziestego roku życia może skorzystać z nowoczesnych technologii poprawiających zarówno kondycję skóry, włosów i sylwetki, jak również samopoczucie. Bo chyba każda kobieta pragnie zachować piękno i czar osobisty aż do końca swoich dni, prawda?

4Medycyna estetyczna jest dzisiaj na naprawdę wysokim poziomie. Oferta najlepszych lekarzy obejmuje nawet skomplikowane zabiegi, które niemal zawsze kończą się sukcesem. Pacjentki (i coraz częściej pacjenci) chętnie korzystają ze stosunkowo tanich metod poprawy urody, dlatego w klinikach trzeba dość długo czekać nawet na pierwszą wizytę.

Zabiegi dzielą się na inwazyjne (chirurg medycyny estetycznej może poprawić kształt nosa, wypukłość kości policzkowych, kształt brody, zrobić lifting lub podnieść powieki górne) oraz takie, które są naprawdę bezpieczne. Właśnie te ostatnie mogą wykonywać wykwalifikowani kosmetolodzy oraz kosmetyczki po specjalnych kursach, dlatego ceny za zabiegi upiększające spadają w dół. Coraz więcej klientek gabinetów urody decyduje się na bardzo skuteczną metodę poprawy jakości, konsystencji i wyglądu skóry twarzy jaką jest mezoterapia igłowa (http://jadoreinstytut.com/mezoterapia-iglowa/). Głównym zadaniem zabiegu jest rewitalizacja warstw skórnych, co pozwala redukować drobne zmarszczki, a także zasinienia i worki pod oczami. W ten sposób można odmłodzić nawet najbardziej zmęczoną codzienną pracą twarz, więc często z zabiegu korzystają zapracowane lekarki, dentystki, kierowniczki banków oraz gwiazdy. Jednak nie tylko ujędrniona skóra twarzy jest ważna dla zadbanej kobiety XXI wieku. Otóż panie często korzystają z zabiegów masażu podciśnieniowego mającego oddziaływać na tkankę łączną.

Endermologia odchudza, likwiduje cellulit, modeluje. Polega ona na masażu podciśnieniowym aktywującym metabolizm tkanki tłuszczowej i stymulującym do wytwarzania włókien kolagenowych. Podczas wizyty pacjentka jest ubierana w specjalny kombinezon, który chroni przed bezpośrednim kontaktem urządzenia ze skórą. Sterowana komputerowo głowica z dwoma rolkami i komorą ssącą, wciąga fałd skórny powodując jego rolowanie. Dzięki ruchowi od wewnątrz i zewnątrz maszyna oddziałuje nawet na nisko położone warstwy, przy czym to właśnie one są odpowiedzialne za regenerację. Aby zabieg mógł odnieść oczekiwane skutki należy poświęcić na niego około pół godziny.

Najlepiej korzystać z zabiegów regularnie, jednak już po pierwszej wizycie widać gołym okiem poprawę jędrności i kolorytu danej partii ciała. Pacjentki są zazwyczaj bardzo zadowolone z usług i chętnie na nie wracają zwłaszcza, że np. zabieg z endermologii kosztuje tylko 150 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *