Październik jest niezwykle intensywnym miesiącem dla naszej firmy.

Funkcjonując na naszym rodzimym roku już od przeszło dwudziestu lat jesteśmy jednym z wiodących producentów komuników do mieszkań i domów setek tysięcy Polaków, którzy zaufali w nasze usługi oraz w ofertę, która jest nieustannie rozwijana.

Pragnąc sprostać wymogom i oczekiwaniom współczesnego Polaka doskonale wiemy jak należy działać, aby nie wypaść z obecnie istniejącego nurtu w modzie i designie kominków. Ostatni miesiąc był szczególnie trudny dla nas ze względu na to, że październik jest miesiącem, w którym wzmożona ilość zamówień powoduje, że wszyscy pracownicy na każdym szczeblu naszej olbrzymiej korporacji uwijają się w pocie czoła, aby sprostać tysiącom zamówień jaki do nas spływają z terenu całej Polski.

Wyposażenie magazynu, w którym składujemy nasze kominki produkowane w pobliskiej miejscowości jest na tyle rozwinięte i doskonale dostosowane pod parametry naszej działalności, iż nie musimy obwiać się o brak wózków widłowych czy też innych pojazdów i narzędzi potrzebnych do sprawnego obracania się wśród zlecanych nad zadań. We wspomnianym zeszłym miesiącu jednak nagromadzenie obowiązków było tak spore, że nie trudno było o pomyłkę oraz dezorientację. Specjalne skrzyniopalety, w których przewozimy nasze kominki pokrywały prawie połowę przestrzeni magazynowej, która ledwie wystarczyła nam na przechowanie i przygotowanie do wysyłki naszych kominków. Poza wspomnianym rodzajem palet ostatnio zdecydowaliśmy wspólnie z zarządem, aby zainwestować nasze fundusze w zakup innego rodzaju palet, a mianowicie palet pod nazwą paleta kontenerowa.

Jest to paleta, która jest najbardziej wytrzymałym rodzajem palet służącym do przewozu i transportu najbardziej delikatnych i wrażliwych na uszkodzenia materiałów, w tym naszych kominków, które są niejednokrotnie wykonane z bardzo delikatnego szkła oraz podatnej na uszkodzenia ceramiki. Na szczęście udało nam się przetrwać ten niezwykle wymagający miesiąc i spokojnie możemy czekać na ostateczne podsumowania naszej działalności w minionym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *