Prawdziwy stół czy wirtualna platforma?

Gdy rozpoczynamy swoją przygodę z pokerem, powinniśmy zdecydować się na odpowiednią formę rozgrywki. Niektórzy preferują prawdziwy stół pokerowy, uzasadniając to specyficznym klimatem, którego nie oddaje przeniesienie gry do świata wirtualnego. Inni wskazują na zalety platform internetowych, wymieniając przede wszystkim tempo rozgrywki, które powoduje większe emocje.

Internetowe pokerroomy to świetne miejsce na nabieranie doświadczenia w grze. Dynamika rozgrywki pomaga nam w rozegraniu bardzo dużej ilości rozdań w krótkim czasie. Przy zachowaniu odpowiedniego skupienia uczymy się dzięki temu zdecydowanie szybciej niż przy prawdziwym stole. Wybierając wirtualną formę rozgrywki, dostajemy bonusy pokerowe, ich opis znajdziemy na bonusy-pokerowe.pl, które pomogą nam w zbudowaniu swojego pokerowego budżetu. Może być to szczególnie pomocne dla nowych graczy, którzy dopiero zaczynają przygodę z pokerem i nie chcą tracić swoich pieniędzy na naukę strategii.

Trzeba liczyć się z tym, że przez kilka pierwszych miesięcy będziemy stratni, jednak wraz z nabieraniem doświadczenia będziemy rozumieć coraz więcej pokerowych strategii, co uczyni nas lepszymi graczami — to z kolei przełoży się na nasze zarobki. Wirtualne pokerroomy umożliwiają nam również na grę na wielu stolikach jednocześnie – to zdecydowana przewaga nad tradycyjną formą rozgrywki. Zachowując zimną krew, będziemy w stanie wygenerować w krótszym czasie znacznie większą ilość gotówki niż w przypadku grania na jednym stole. To jednak wymaga odpowiedniej ilości godzin spędzonych na nauce strategii.

Nie zapominajmy jednak, że na terenie Polski poker, również wirtualny, traktowany jest jako hazard i jest zakazany, stąd zagrać w niego legalnie możemy jedynie zagranicą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *