oprogramowanie dla frim

Programy komputerowe wspierające pracowników

Może i zdolnym pracownikom nie potrzeba żadnych pomocy do wykonywania ich zadań, ale nie w każdym zespole są sami zdolni. Co więcej nawet i zdolni chętni skorzystają z różnych pomocy, by szybciej i łatwiej realizować zadania. Jako, że większość firm posługuje się systemami informatycznymi, skupie się na programach mających wspierać pracowników ich działaniach.

Pierwszymi programami przychodzącymi na myśl, gdy mówimy o wspieraniu pracowników są wszelkiej maści systemy CRM. Maja one za zadanie uproszczenie i tym samym usprawnienie komunikacji na linii firma – klient. Dobry system CRM od www.baseline.pl potrafi zdziałać cuda!

Do kolejnych programów należą wszelkiej maści aplikacje umożliwiające komunikację pomiędzy mobilnym przedstawicielem firmy a centrum. Szczególnie ważne jest to większych firmach, które zatrudniają wielu agentów terenowych.

Inne rozwiązania informatyczne ułatwiające pracownikom wykonywanie powierzonych im zadań są, zyskujące coraz bardziej na popularności, pogramy umożliwiające dostęp do bazy danych i jej modyfikację z każdego miejsca, i o każdym czasie. Do nich możemy zaliczyć gogle docs, microsoftowe skydrive.

Dla działów zajmujących się księgowością nieoceniona pomocą będą programy zajmujące się przygotowywaniem faktur, budowaniem baz danych oraz rozliczeń. Podobnie jak i w poprzednich przypadkach, tak i wśród tych programów znajdują się te w wersji płatnej, jak i te, które można pobrać bez opłat.

Do tych specjalistycznych programów należy dodać, tak oczywiste, jak oprogramowanie dla firm pozwalające na tworzenie, edytowanie i drukowanie tekstu, konstruowanie prezentacji multimedialnych, czy arkuszy kalkulacyjnych. Jako, że cześć oprogramowania dostępna jest spod stron www, ważnym elementem biznesowego oprogramowania będzie także, odpowiednio skonfigurowana, przeglądarka internetowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *