Przedślubna gorączka

Ślub i obowiązki związane z jego organizacją, potrafią przyprawić o ból głowy. Dodatkowo nasz portfel nie staje się coraz grubszy, lecz wręcz przeciwnie. Dlatego trzeba rozważnie dysponować pieniędzmi i znać swoje możliwości. Nie chcemy przecież, aby start w nowe życie okazał się początkiem naszego pożycia z długami. Rozwaga i oszczędność to cechy, które powinny nas charakteryzować w tym czasie. Każdy chce pokazać się od najlepszej strony i wyprawić najlepsze i największe przyjęcie, to oczywiste, ślub mamy tylko raz w życiu. Jednak ja wyznaje zasadę „mniej znaczy więcej”, która idealnie sprawdza się w czasie organizacji tego niezwykłego dnia. Wybierając ślub kościelny, wybierzmy się do księdza w celu ustalenia wszelkich formalności i dogrania terminu ślubu. Na miejscu dowiemy się o kursie przedmałżeńskim, który musimy przejść i o innych koniecznościach. Ponadto, czeka nas wybór sukni ślubnej, który nie będzie należał do najłatwiejszych. Każda przyszła panna młoda ma w głowie projekt swojej wymarzonej sukni, jednak gdy wejdzie do salonu, te plany legną w gruzach.

Wiem, co mówię, bo sama to przeżyłam i jestem żywym dowodem na potwierdzenie tej tezy. Kolejne kwestie związane już bardziej z przyjęciem weselnym, to wybranie lokalu. I tu też mogą pojawić się pewne komplikacje, gdy dom weselny, który nam odpowiada, będzie miał w dniu naszego ślubu zajęty termin. Nic gorszego nie może się przytrafić, więc lepiej zabezpieczmy się przez taką ewentualnością. A uchronić się możemy jedynie rezerwując nasz wymarzony lokal na minimum 2 lata przed naszym ślubem. Będziemy mieć wtedy pewność, że nasze wesele urządzone będzie w miejscu idealnym, najpiękniejszym. W tym samym czasie, co lokal, zamówmy też muzyków na nasze przyjęcie.

Zatrzymać na moment czas…

fotografia-slubna

To zadanie należy do fotografa, któremu powierzymy tą odpowiedzialną rolę. Dlatego nie może być to byle jaka osoba, a skrupulatny i przemyślany wybór. W podjęciu decyzji pomoże nam wyszukiwarka Google, która również w tej sytuacji jest niezastąpiona. W nieprawdopodobnie szybki sposób dobiera nam informacje dostępne w Internecie, klasyfikując je od najwłaściwszych. Wystarczy, że wpiszemy frazę >fotografia ślubna<, a wyszukiwarka wykona całą pracę za nas. Nasza rola ogranicza się do przeglądnięcia wyników, w których znajdziemy sylwetki fotografów pałających się fotografią ślubną. Mając już tą wiedzę, wybieramy czołówkę najlepszych i najbardziej nam odpowiadających fotografów i kontaktujemy się z nimi poprzez namiary ze strony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *