Przemysł maszynowy dla firm

Jednym z głównych aspektów firm produkcyjnych są specjalistyczne maszyny produkcyjne. Dla zapewnienia ciągłości produkcji potrzebne są wysokiej jakości maszyny, które spełniają najwyższe jakościowo normy dla zapewnienia bezawaryjności produktu i jak i samej maszyny produkcyjnej. Projektowanie maszyn jest jedną z podstawowych i zarazem głównych specjalizacji, którymi zajmuje się firma teknomatik.

W ofercie tego przedsiębiorstwa znajdziemy takie produkty jak przenośniki taśmowe, mieszalniki do kontenerów IBC, odolejacze prasowe, pochylnie do kontenerów, stacje magazynowo-rozładunkowe, stanowiska montażowe, mieszalniki do beczek, mieszalniki stacjonarne oraz platformy przechylne. Każdy z oferowanych produktów jest indywidualnie dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Zasadnicze wymagania maszyn stawiane przez klientów realizowane są zawsze w 100% tak aby każdy klient był w pełni zadowolony z otrzymanej maszyny. Oprócz oferty produktowej firma teknomatik w swojej ofercie posiada również takie usługi jak: automatyka usługowa, projektowanie maszyn (http://www.teknomatik.pl/pl/uslugi/projektowanie-maszyn.html), certyfikacja CE oraz obróbka skrawaniem.

masz4

Wszystkie usługi oparte są o pasje tworzenia dzięki czemu uzyskuje się najwyższą jakość świadczonych usług. Najpopularniejszą usługą jest oferta projektowania maszyn dzięki, której każda maszyna jest funkcjonalna i ergonomiczna. W zakresie usługi przedsiębiorstwo zapewnia:

  • dostarczenie, projektowanie maszyn oraz urządzeń dostosowanych do zasadniczych wymagań maszyn,
  • dokumentację konstrukcyjno-mechaniczną,
  • projektowanie i modernizację układów sterowania hydraulicznego, pneumatycznego i elektrycznego,
  • tworzenie dokumentacji technicznej na podstawie szkiców i rysunków,
  • opracowywanie DTR, instrukcji obsługi i katalogów części,
  • inwentaryzację i modyfikację istniejącej dokumentacji,
  • na każde urządzenie spełniające minimalne wymagania maszyn wystawiamy CE.
  • dostosowanie starej maszyny w celu spełnienia minimalnych wymagań maszyn

masz5

Zespół firmy składa się z kardy doświadczonych pracowników gwarantujących rzetelną, szybką oraz kompleksową obsługę każdego kontrahenta. Nieustanny rozwój firmy został zauważony poprzez szereg rozmaitych i pionierskich firm certyfikujących. Najnowszym certyfikatem uzyskanym przez przedsiębiorstwo jest certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA. Dla osób, które jeszcze nie wiedzą jaka dokładnie maszyna będzie dla nich najwłaściwsza stworzony został dział doradczy specjalizujący się w udzielaniu takich informacji.

Powyższy zakres usługowy oraz produkcyjny sprawia, że jest to jedna z najbardziej nowoczesnych i profesjonalnych firm dostępnych na terenie Polski i Europy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *