kajaki

Rozrywka dla pracowników firmy

Praca to nie tylko obowiązki, czasami w naszym roboczym środowisku zdarzają się również przyjemności. Jednymi z takich przyjemności są na pewno imprezy integracyjne. Gdy idziesz do nowej pracy, często zdarza się, że się stresujesz i zwyczajnie boisz się o to, że nie zaprzyjaźnisz się z nowymi kolegami z pracy lub nie zdobędziesz uznanie w ich oczach.

Pracodawca również chce, aby jego pracownicy czuli się dobrze w miejscu, w którym pracują a do tego potrzebna jest harmonia między współpracownikami, dlatego organizowane są wyjazdy integracyjne, na których można się dobrze poznać i zaprzyjaźnić.

Konferencje to jedne z typów takich wyjazdów z tym, że jest połączenie przyjemności z pożytecznością. Ponieważ mimo tego, że zacieśniają się więzi między współpracownikami to jeszcze organizowane są szkolenia, na których można się czegoś nauczyć a jednocześnie wykazać swoją wiedzą i pomysłowością. Przy tym zdobyć uznanie w oczach kolegów. Konferencje zazwyczaj dotyczą istotnych projektów, których realizacja może być kluczowa dla kondycji firmy. Organizowane są zazwyczaj poza miejscem zamieszkania pracowników.

Jednak nic tak nie integruje zespołu jak imprezy firmowe zwłaszcza festyny rodzinne na świeżym powietrzu. Pracodawcy coraz częściej troszczą się o zapewnienie swoim podopiecznym takiej rozrywki. Koszty takiej imprezy pokrywa zazwyczaj pracodawca, udostępnia on również pracownikom oraz ich rodzinom bony na jedzenie oraz alkohol. Dla najmłodszych często organizowana jest rozrywka w postaci ślizgawek lub konkursów. Zdrowa rywalizacja o pierwsze miejsce jest konstruktywna i może zintegrować zespół, bo nic tak nie scala grupy jak wspólny cel. Pracodawca powinien wiedzieć o tym najlepiej.

Jeżeli planujesz zorganizować imprezę firmową polecamy zapoznać się z ofertą ośrodka OSW Zacisze. Więcej informacji na stronie: www.oswzacisze.eu/szkolenia-konferencje/imprezy-integracyjne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *