Sesja (przed)ślubna

Fotografia od czasów wynalezienia aparatu budzi fascynację możliwością zatrzymania najpiękniejszych momentów życia. Zwykliśmy uwieczniać najważniejsze chwile za pomocą nowoczesnego sprzętu. Ślub należy zaliczyć do jednych z nich. Co jednak z pomysłem fotografowania pary narzeczeńskiej tuż przed ślubem? Narzeczeństwo to równie emocjonujący czas w życiu każdej pary, a przecież fotografia uwiecznia najpiękniejsze chwile wzięte z życia. Może wiec warto umówić się na sesję?

Zaręczynowy trend wstępuje na ślubny kobierzec

Sesja narzeczeńska cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród przyszłych małżonków. Modę na zdjęcia zaręczynowe zapoczątkowały portale, które zajmują się ślubnymi trendami.

Najważniejszym aspektem dla wielu par będzie możliwość uwiecznienia momentu sprzed zawarcia związku małżeńskiego. Piękni, młodzi i przed ślubem – brzmi nieźle. Zdjęcia szczęśliwych par coraz częściej stają się nieodłącznym elementem fotografii ślubnej.

Istotną kwestą w przypadku sesji narzeczeńskiej jest możliwość zapoznania się z fotografem ślubnym. Dzięki wykonanym zdjęciom utwierdzimy się w przekonaniu o dobrym wyborze profesjonalisty, bądź odwrotnie – będziemy mieć czas na zmianę.

Sesja ta to również doskonała okazja do oswojenia się z pozowaniem przed obiektywem. Dzięki wyćwiczeniu naturalnych odruchów przed aparatem, nasze ślubne fotografie staną się jeszcze bardziej wartościową pamiątką.

Nie tylko do rodzinnego albumu

Fotografie przed ślubem nie muszą iść w zapomnienie, zaraz po jego odbyciu. Mogą stać się doskonałym dodatkiem, który dołączymy do zaproszeń ślubnych lub stanie się ono naszą wizytówką. Istnieje wiele pomysłów na wykorzystanie zdjęć pary – można utworzyć z nich pokaz slajdów i wyświetlić podczas uroczystości weselnych lub oprawić w ramy i umieścić przed wejściem na salę. Można także dołączyć je do przyszłego albumu ślubnego. Kilka fotografii umieszczonych na początku albumu mogłoby być niezwykłym wprowadzeniem w bajkowy świat ślubnej fotografii.

Poszukiwania fotografa

Szukając odpowiedniego fotografa na ślub najlepiej poszukać w sieci, przejrzeć portfolio każdego z nich i wybrać takiego, którego zdjęcia najbardziej nas urzekną, jak na przykład tego – slawekstelmach.com. Możemy użyć do tego wyszukiwarki, wpisując: fotografia ślubna Bochnia, fotografia ślubna Nowy Sącz czy fotografia ślubna Tarnów, w zależności od tego, gdzie tego fotografa szukamy i potrzebujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *