porownaj okna

Sprawdź ceny okien u kilku dostawców

Pracowitość to nasza cnota. Zdajemy sobie sprawę, że wybór stolarki okiennej nie należy do łatwych zadań. Na rynku jest wiele firm z okna i tak naprawdę wybór dobrego dostawcy nie jest łatwy. My umożliwiliśmy klientom sprawdzenie cen okien u kilku dostawców. Nawiązaliśmy współpracę z najlepszymi firmami w 220 miastach. Pozwala nam to być na bieżąco z cenami i proponować klientom najnowsze i najlepsze rozwiązania. Instalacją stolarki otworowej zajmujemy się od 2002 r.

W tym czasie zrealizowaliśmy zamówienia na terenie Polski w każdym województwie. Okna pcv to jakość w rynkowej cenie. Konserwacja tego typu stolarki nie jest uciążliwa, ale nie można o niej zapomnieć, jeśli stolarka ma być niezawodna przez wiele lat. Okleiny mogą być stosowane zarówno w jednostronnym, jak i dwustronnym wykończeniu profili. Jako, że chcemy dotrzeć ze swoją ofertą sprzedażową do szerokiego grona odbiorców, w asortymencie mamy również okucia okienne, które nie są już dystrybuowane przez ich producentów. W wytwarzanych przez nas oknach i drzwiach balkonowych stosujemy najnowsze rozwiązania, jakie występują w produkcji szyb zespolonych. Branża stolarki budowlanej oraz technik osłonowych jest błyskawicznie rozwijającą się dziedziną i dlatego też kładziemy duży nacisk na szkolenia, by móc proponować naszym Klientom dogodne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań. Jesteśmy ambitni. Nie dziwi zatem fakt, że nasza efektywność sięga tysięcy jednostek okiennych na rok.

Twoje-okna

Okna dla firm i osób prywatnych

Okna z aluminium są bardzo szczelne oraz łatwe w użytkowaniu dzięki nowoczesnym systemom profili. Inaczej mówiąc posiadamy wszystko dla domu. Okna plastikowe produkowane przez producentów z którymi współpracujemy nie wymagają tak kosztownych zabiegów renowacyjnych ale nie są też wolne od konieczności konserwacji. Proponujemy kompleksowy zakres usług na każdym ich etapie – startując od wyboru wyrobu, poprzez pomiar do końcowej instalacji. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i instalacji zapewnia naszym odbiorcą komfort użytkowania zakupionych elementów oraz w pełni pozwoli wykorzystywać ich plusy. Nasze okna oraz drzwi są odporne i wytrzymałe przez co nie ulegają zniszczeniu pod działaniem wody, zimna czy innych czynników atmosferycznych. Sposób montażu uzależniony jest cech materiałów, z których został wykonany budynek oraz jego usytuowania. Porównaj ceny okien z http://twoje-okna.com. Posiadamy certyfikaty markowych firm, potwierdzające znajomość ich wyrobów. Braliśmy również udział w szkoleniach ofertowych a także dotyczących ciepłego montażu. Gwarantujemy wysoką jakość, konkurencyjne ceny i sprawne wykonanie usług. Nasza oferta handlowa nie ogranicza się tylko do handlu, w zakres naszych usług wchodzi także transport, montaż oraz inne prace budowlane, wszystko co niezbędne do fachowego wykonania nawet najtrudniejszej realizacji. Staramy się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Aby spełnić wymagania klientów produkujemy stolarkę budowlaną o klasie antywłamalności RC2 oraz RC3. Nieszczelne okna, przez które hula wiatr, skrzydło uszkadzające ościeżnice, ciężko obracająca się klamka, dopychane na siłę skrzydło to tylko kilka ze skutków braku systematycznej regulacji oraz konserwacji stolarki budowlanej. Pamiętamy, że okna z aluminium są nie tylko eleganckie i stylowe, ale również stosunkowo lekkie, więc dają możliwość instalacji wielu skrzydeł jednocześnie, nie obciążając przy tym konstrukcji budynku. Jeżeli nieodpowiednio wybierzemy, możemy w przyszłości ponosić dodatkowe koszty powiązane z eksploatacją budynku. A tego przecież byśmy nie chcieli. Oferujemy 7 lat gwarancji. Przez ten okres firma naprawi drzwi i okna swojej produkcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *