Suplementy godne polecenia

Firma Activlab zajmuje się sprzedażą suplementów diety oraz odżywek dla sportowców i ludzi aktywnych fizycznie. Została założona w Stanach Zjednoczonych w roku 2001, gdzie bardzo szybko odniosła sukces, dzięki czemu przeniosła się na rynek europejski, dzięki czemu jej produkty pojawiły się również w Polsce. Firma ta, chcąc dopasować się do stale rosnących i niejednokrotnie zmieniających się potrzeb klientów, stale wprowadza nowości do swojej oferty.
Jednak dzięki, tak naprawdę czemu odżywki Activlab cieszą się tak dużą popularnością? Przede wszystkim dzięki temu, że przygotowywane są jedynie z pełnowartościowych składników. Informują nas o tym ich składu, znajdujące się na etykietach produktów. Ale nie jest to jedyne źródło informacji na ten temat. Większość produktów tego producenta otrzymuje bardzo dobre oceny w wynikach testów, jakimi zajmuje się Międzynarodowa Federacja Rynku Suplementów. W najbliższych latach Activlab chce dotrzeć również na bardzo mało aktywny, jeśli wziąć pod uwagę suplementy diety dla sportowców rynek azjatycki.

boostery testosteronu
Nie tylko jednak odżywki, ale również hmb tabletki tej firmy cieszą się dużą popularnością, a dla przypomnienia napiszę, że hmb jest aminokwasem mającym działanie antykataboliczne, dzięki spożywaniu którego chronimy włókna mięśniowe, a energię do aktywności czerpiemy z tłuszczu. Dlatego też produkt ten jest tak często kupowany zarówno przez sportowców wyczynowych, jak i zwykłych pasjonatów wysiłku fizycznego i ruchu. Nie tylko aminokwasy, ale i kreatyny (zarówno jabłczan jak i monohydrat) produkowane przez tą firmę mają mnóstwo zwolenników.

Dzieje się tak dlatego, że do ich produkcji wykorzystywane są jedynie surowce najczystszej postaci, które uzyskiwane są w warunkach laboratoryjnych. Dzięki temu suplementy te są dobrze tolerowane przez organizm człowieka i nie powodują problemów z żołądkiem, uczuleń czy nieprzyjemnych zaparć, z którymi niejednokrotnie można mieć do czynienia po spożyciu suplementów mniej renomowanych firm.

hym4
Activlab to jednak nie jedyna firma tego rodzaju działająca na rynku polskim. Coraz popularniejsze stają się suplementy i gainery Olimp. To przede wszystkim dzięki temu, że posiadają w swoich składach białko jedynie pochodzenia zwierzęcego. Ma ono w swoim łańcuchu aminokwasowym wszystkie 9 aminokwasów egzogennych, które potrzebne są organizmowi ludzkiemu to wytwarzania nowych komórek mięśniowych. To jednak nie jedyna ich funkcja- powodują również naprawę oraz odnawianie uszkodzonych włókien.

Warto również inwestować w produkowaną przez tą firmę glutaminę. Ta posiada najwyższy z możliwych współczynnik jakości, który oznacza, że w jej składzie nie stwierdzono obecności wypełniaczy czy słodzików. Glutamina jest bardzo ważnym dla sportowców suplementem, ponieważ jej spożywanie wpływa na odbudowę chrząstki stawowej, która ulega zużyciu w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych. Optymalna dawka glutaminy to 10 g spożywanych przed i po treningu. Jej skuteczność potwierdzają przeprowadzone w roku 2009 badania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *