spoty-reklamowe-spotykane-na-miescie

Sztuka współczesnej reklamy

Nie od dzisiaj wiadomo, że porządna reklama jest bazą do rozwoju niemalże każdego biznesu – „reklama dźwignią handlu” to hasło, które słyszy się bardzo często i zna je każdy w dzisiejszych czasach. Obecna technologia pozwala na coraz to nowe formy reklamy i przekazu informacji – popularne są spoty reklamowe, umieszczane zarówno w telewizji i w internecie, jak i na miejskich telebimach, gdzie przyciągają wzrok przechodniów, jak i zatrzymanych przez korki kierowców.

Tak samo w ostatnich latach popularne stają się relacje z eventów, które również podnoszą prestiż firmy – transmitowanie wydarzenia na żywo brzmi i wygląda atrakcyjnie, a dzięki internetowi, nie jest już zarezerwowane jedynie dla telewizji i dużych mediów. Potencjalni konsumenci mogą poczuć się, jakby rzeczywiście brali udział w wydarzeniu i byli na miejscu – dzięki czemu czują się nieco bardziej związani z wydarzeniem, a tym samym mogą zacząć utożsamiać się z firmą.

Ponadto takie relacje z eventów można oglądać zarówno na komputerze, jak i na urządzaniach przenośnych – smartfonach czy tabletach – a w związku z tym – również poza domem – wystarczy jedynie połączenie z internetem.

grandfox-gwarantuje-najciekawsze-spoty-reklamowe-w-krakowie

Aktualnie dobry spot reklamowy to już często produkcja filmowa, do której (przeważnie nawet nieświadomie) odnosimy się w prywatnych rozmowach – jak często łapiemy się na cytowaniu chwytliwego sloganu reklamy, która zapadła nam w pamięć? Wywołanie takiego efektu na społeczeństwie jest głównym celem reklamy – jest trudny do osiągnięcia, ale możliwy, dzięki czemu pokazuje, że reklama była naprawdę dobra, a spot reklamowy spodobał się odbiorcą i został przyjęty w odpowiedni sposób – został zapamiętany, a to było sensem reklamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *