turnieje pokerowe

Turnieje poker Texas Holdem

Jeżeli poker Texas Hold’em to Wasza pasja koniecznie musicie zapoznać się z nowo powstałym serwisem – turnieje-pokerowe.pl! Znajdziecie tam mnóstwo informacji, ciekawostek i informacji o organizowanych przez nas turniejach pokerowych w Polsce na żywo. Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem to z pewnością publikowany news Was ucieszy. Czytajcie dalej!

Nasze turnieje pokerowe rozgrywany w wariancie poker Texas Hold’em NL. Właśnie ruszyły u nas zapisy na pierwszy turniej pokerowy, który odbędzie się na żywo w Krakowie. Jeżeli chcecie przyczynić się do wyboru wpisowego koniecznie zagłosujcie w ankiecie umieszczonej w naszym portalu. Dokładny czas startu turnieju nie jest jeszcze znany ze względu na to, że czekamy aż uzbiera się 100 chętnych osób. A zatem – ilość miejsc ograniczona – rejestrujcie się czym prędzej bo kto pierwszy ten lepszy!

Ponadto w naszym serwisie znajdziecie również między innymi informacje o aktualnych bonusach pokerowych. Promocje pokerowe to możliwość pogrania o prawdziwe pieniądze przez internet bez ryzykowania własnych. I w tym miejscu nie sposób nie wspomnieć, że właśnie mamy super ofertę od Stargames. Tylko teraz możecie otrzymać bonus startowy na grę w wysokości, uwaga, 100 euro. Tak jest, możecie pograć o 100 euro zupełnie za darmo. Więcej informacji po tej rewelacyjnej promocji znajdziecie na naszym portalu.

Z ciekawych informacji mamy dla Was również rozbudowane forum pokerowe. Jeżeli lubicie czytać newsy ze świata pokera, wymieniać się Waszą widzą i doświadczeniem w zakresie gry w pokera to zdecydowanie jest miejsce dla Was. Zachęcamy do częstego udzielania się na naszym pokerowym forum!

A na koniec – koniecznie polubcie nasz portal na Facebooku. To tam znajdziecie zawsze najświeższe informacje o turniejach, które organizujemy czy ciekawe newsy ze świata pokera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *