tynki gipsowe

Usługi firmy budowlanej Inside System Group

Specjalizacją Inside System Group są prace tynkarskie realizowane w Krakowie, zarówno dla dużych wykonawców generalnych, jak i klientów indywidualnych. Firma budowlana Inside System Group posiada własne, pełne zaplecze sprzętowe, na które składają się zaawansowane pod względem technologicznym silomaty i agregaty.

Oferta firmy Inside System Group

Firma dysponuje również wieloma niezależnymi brygadami tynkarskimi, który pracują z doskonałą wydajnością. W zależności od ilości zleconych prac, pracownicy są w stanie błyskawicznie zaangażować się w nowe zlecenie. Tynki gipsowe i cementowo wapienne nanoszone są przy wykorzystaniu nowoczesnych agregatów tynkarskich. W zależności od indywidualnych preferencji klienta, firma dokłada wszelkich starań, aby uzyskany efekt końcowy nie odbiegał od najwyższych standardów. Wszystkie tynki wykonywane są w najwyższym standardzie, ponieważ firma Inside System Group korzysta wyłącznie z materiałów dostarczonych przez najlepszych, renomowanych producentów, takich jak Baumit czy Kreisel.

Tynki gipsowe i cementowo-wapienne

W pomieszczeniach użytkowych oraz mieszkalnych doskonale sprawdzają się tynki gipsowe. Mogą być one z powodzeniem stosowane zarówno w pomieszczeniach suchych w rodzaju pokojów i klatek schodowych, jak i wnętrzach wilgotnych, czyli kuchniach oraz łazienkach. Tynki gipsowe są łatwe do nanoszenia, a także wystarczy zaledwie jedna, nieprzekraczająca dwóch centymetrów grubości warstwa. Natomiast tynki cementowo-wapienne stosowane być mogą wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, zarówno w suchych, jak i wilgotnych pomieszczeniach. Ich podstawową zaletą jest doskonała przyczepność do podłoża, dlatego doskonale sprawdzają się jako ostateczne wykończenie powierzchni ściany lub podłoże do wykonania wypraw z gładzi gipsowej, sztablatury, tynków akrylowych czy mineralnych.

Zobacz też: Tynki cementowo-wapienne, tynki gipsowe Kraków | Inside System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *