w-krakowie-wiele-firm-udostepnia-wynajem-sprzetu-filmowego

Wypożyczalnia sprzętu filmowego (nie) tylko dla profesjonalistów?

Kinematografia jest jedną z najmłodszych form przekazania wiedzy i mądrości innym ludziom. Mimo to jest zarazem jedną z najchętniej wybieranych form rozrywki. Każdy ma swój ulubiony film, ulubionego aktora i niemal każdy interesuje się światem filmu. Nic dziwnego, kino jest bardzo widowiskowe, szybkie, przystępne a zarazem często rozwijające i mądre.

Jeśli zawsze ciągnęło Cię do filmu lub jesteś studentem uczelni kształcącej w produkcji filmowej lub jesteś już zawodowcem, który potrzebuje sprzętu do zrobienia swojego nowego filmu, serialu lub reklamy, to niejedna wypożyczalnia sprzętu filmowego w Krakowie ma asortyment dla Ciebie. Wynajem sprzętu filmowego dla profesjonalistów i laików to idealny sposób na swój pierwszy fachowy film bez olbrzymich nakładów na zakup najlepszego sprzętu filmowego.

Kamery i statywy jako rental, skorzystaj z oferty, jaką kieruje do swoich klientów ta – http://www.rentgrandfox.pl/ – wypożyczalnia sprzętu filmowego z miasta Kraków. To idealne rozwiązanie, żeby szybko zdobyć niezbędny do stworzenia filmu sprzęt, dodajmy – sprzęt za sensowne pieniądze.

Dobra wypożyczalnia sprzętu filmowego często oferuje kamery takich marek jak Sony, Canon, Blackmagic, Samyang czy Sigma, a dodatkowo filtry, monitory produkcyjne, kable i konwertery. Technik dźwięku znajdzie na wynajem również szeroki wybór światowej jakości asortymentu – rekordery Tascam, tyczki, mikroporty, mikrofony dynamiczne i mikrofony pojemnościowe jako rental.

Wynajem sprzętu filmowego również dla techników oświetlenia. Niejedna wypożyczalnia sprzętu filmowego oferuje szeroki wybór lamp od 100 do 2000 watów, z soczewką Fresnela lub open face, z zakresem temperatury barwowej od 3200 do 5600 K. Do tego statywy, softboxy, folie i lampki nakamerowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *