duzy zegar scienny 13

Zegary łączące rzeźbę z malarstwem

Jarosław Kukowski, jeden z najwybitniejszych polskich artystów surrealistycznych, poza tworzeniem niesamowitych, tworzonych w klimacie realizmy magicznego obrazów, zajmuje się również konstruowaniem instalacji przestrzennych.

Duże zegary ścienne są połączeniem obrazu, rzeźby oraz doskonale działającego mechanizmu. Technika wykonywania prac opracowywana była latami, a same dzieła to nawiązujące do antyku, ze względu na materiały wykorzystywane podczas wykonywania dzieła. Dzieła są stylowe i nowoczesne, niosące metafizyczna przesłanie, ale będące również elementem designerskim wzbogacającym wnętrze.

Duże zegary ścienne tworzone przez Jarosława Kukowskiego to połączenie rzeźby oraz malarstwa, które wzbudzi zachwyt niejednego konesera sztuki.

duzy zegar scienny 14

Co najważniejsze jednak to również zegary o niezwykle solidnych mechanizmach, które przede wszystkim niezawodnie będą przez kolejne lata odmierzały dla nas czas tak w biurze jak również w domu czy mieszkaniu. Projekty takie jak zegary ścienne retro, zegary loft możemy bez trudu umieścić w praktycznie wszystkich pomieszczeniach.

Niesłychana aranżacja, która wykonana jest z dbałością o najdrobniejsze nawet szczegóły sprawia, że zegary takie sprawiają niesamowicie dobre wrażenie i wprawią w zdumienie wszystkie osoby odwiedzające miejsce, w którym taką instalację wykonano. Zegary ścienne w formie obrazu i instalacji przestrzennej ze znakomitymi mechanizmami działają przez długie lata bezawaryjnie. Zegar ścienny do salonu, antyczny zegar ścienny z wahadłem, czy też zegar design to znakomite rozwiązanie na ozdobienie oryginalnego wnętrza.

duzy zegar scienny 15

Zegarów jako niepowtarzalnego dzieła sztuki wzbogacającego stylowe wnętrza użył już niejeden projektant wnętrz. Sopot, Warszawa, Berlin czy Mediolan – zegary trafiają do wnętrz jak i są prezentowane w przestrzeni publicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *